Hansa Bussiliinide 2016. aasta käive moodustas 9,28 miljonit eurot, mis on ligi poole võrra enam võrreldes 2015. aastaga.
Kui 2015. aastal läbisid Hansa Bussiliinide bussid 5,6 miljonit kilomeetrit, siis 2016. aastal kogunes kilomeetreid 50% võrra enam.
Hansa Bussiliinide juhatuse liikme Andres Puskari sõnul on kasvu taga teenindavate maakonnaliinide lisandumine ning tellimusvedude osakaalu suurenemine. „Eelmisel aastal alustasime 28 bussiga Võru maakonnaliinide teenindamist ja aasta varem tõime 25 bussi Rapla maakonnaliinidele, mis moodustab kokku ligi 40% meie praegusest bussipargist. Samuti uuendame iga-aastaselt bussiparki, tänu millele on suurenenud ka tellimusvedude osakaal. Lisaks liinivedudele tegeleme igapäevaselt ka koolilaste ja töötajate veoga ning teenindame seltskonna- ja ärireise. Põhirõhk on turvalisuse, mugavuse ja kvaliteetse teeninduse tagamisel ning uued bussid võimaldavad seda kõike pakkuda veelgi kõrgemal tasemel“, ütles Puskar pressiteate vahendusel.
Hansa Bussiliinid on Hansa Gruppi kuuluv ettevõte, mis teenindab maakonnaliine Pärnu, Viljandi, Rapla, Võru ja Hiiu maakondades, teostab kommertsliinivedusid ja osutab tellimusvedusid üle Eesti. Hansa Bussiliinide bussiparki kuulub 135 bussi ja ettevõte annab tööd 230 inimesele.
Seotud lood
Bussitranspordiettevõte Hansabuss toob tänavu Balti riikide ja Skandinaavia tellimusvedude turule lisaks neliteist uut bussi. Investeeringu kogumaksumuseks on 2,5 miljonit eurot.
Kõik ettevõtted, mis tegelevad kaupade ladustamise, transportimise või töötlemisega, teavad hästi, et tõstuki ostmine on üks väga oluline investeering. Õige tõstuki valimine võib aidata tõsta töö efektiivsust, parandada töövoogu ning suurendada tööohutust. Selles artiklis kaalume läbi, milliseid tegureid tuleks arvesse võtta, et teha teadlik otsus tõstuki soetamisel. Samuti vaatame, mida näitab trend ja mida võiks tuua tulevik.