• 01.03.23, 10:57

Järgmised ELMO kaugjuhid said transpordiametilt juhtimisõiguse

Maailmas esimesena avalikel teedel kaugjuhtimisteenust pakkuva ettevõtte ELMO meeskond sai täiendust uute transpordiameti poolt sertifitseeritud kaugjuhtide näol, mis võimaldab kaugjuhitavate elektriautodega teenuse osutamist Eesti teedel veelgi laiendada.
Järgmised ELMO kaugjuhid said transpordiametilt juhtimisõiguse
Eelmise aasta sügisel alustas ELMO teenuse pakkumist, kus rendiauto tuuakse kliendini kaugjuhitava tehnoloogia abil. Tänaseks on sertifitseeritud kokku kolm kaugjuhti, kellele on peatselt lisandumas veel vähemalt kuus. Teenus on aina populaarsust kogumas oma uudsuse, kui ka parema ajaplaneerimise võimaldamise tõttu, teatab ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.02.25, 14:25
Logistika Eestis
Eesti logistikasüsteem on tänu oma strateegilisele asukohale, arenenud taristule ja digilahendustele üks tõhusamaid Baltimaades. Riik ühendab Põhja- ja Ida-Euroopa turge, pakkudes hästi toimivat maantee-, raudtee-, mere- ja õhutranspordi võrgustikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele