Venemaa peab jätkama investeeringuid lennujaamade infrastruktuuri, et tagada õhutransporditööstuse edenemine, ütles Volga-Dnepri Grupi president Aleksei Isaikin, kelle sõnul võivad tuua moodsad transpordi jaotuskeskused õhutranspordi käitlemisest 24 miljardit dollarit kasumit.
Isaikin ennustab, et tugev jätkusuutlik kasv pakub Venemaale keskmisest kõrgemaid kasumeid nii ekspordi – kui impordikaubanduse aga ka koduse õhutranspordi arengu osas, kirjutas AirCargo News. See elavdaks ka turgu Venemaal ehitatud transpordilennukitele ja tooks uusi töökohti ja arenguvõimalusi firmadele, mis varustavad lennukitööstust varuosade ja teiste teenustega.
„Viie aastaga on AirBridgeCargo Airlines tõstnud transpordimahtusid mis lähevad üle Moskva Sheremetjevo ja Domodedovo lennujaamade, 300 000 tonnile. Kasv on olnud aluseks elementaarse transpordi infrastruktuuri loomisele ja arendamisele Venemaa kahel juhtival lennujaamal ja me loodame, et nende areng jätkub ja me suudame pidada sammu lennutranspordi alal ennustatava kasvuga, sest see toob olulist kasu Venemaa majandusele. Neli moodsat transpordi jaotuskeskust Moskvas, Peterburis, Vladivostokis ja Novosibirskis või Krasnojarskis, igaüks võimsusega miljon tonni, võivad tuua õhutranspordi käitlemisest 24 miljardit dollarit kasumit,“ rääkis Isaikin.
Autor: Katri Soe-Surén
Seotud lood
Saavad, vähemasti uue Opel Frontera näitel, mille korral on hübriidajamiga sõiduki (GS-varustuses) ja soodsaima täiselektrilise versiooni hinnaerinevuseks vaid 900 eurot. Kui te ei usu, siis minge ja vaadake Auto Bassadone Rocca keskuses ise järele. Lisaks leiate sealt alates jaanuarist teisegi Opeli linnamaasturite alase uudise, milleks on auhinnatud Grandlandi teine põlvkond.