Loksa Laevatehasest koondatud 525 töötajat linnakese juhtkonda muretsema ei pane - küll sügiseks saabub lahendus, edastab ERR.
Loksa laevatehase nõukogu esimees Andrei Akulistõi sõnul on Loksa linnajuhid laevatehase olukorrast täiesti teadlikud ega näe pessimismiks alust.
Loksa linnapea Helle Lootsmann ütles "Aktuaalsele kaamerale", et ta ei oleks väga pessimistlik, sest on kohtunud laevatehase uue juhtkonnaga. "Tehas osteti siiski selleks, et tehas saaks tehasena edasi toimetada. Tellimusi otsitakse ja ma loodan, et sügiseks on olukord kergem," selgitas Lootsmann.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Loksa laevatehase personalidirektor Marju Varteri sõnul tegelikult koondamist polegi ja kõik on rõõmsalt tööl.
Eelmisel aasta sügisel taanlaste Maerskilt Loksa laevatehase ostnud kolm omanikfirmat maksid selle eest 170 miljonit krooni.
Konkurentsiamet kiitis heaks Loksa Laevatehase müümise kolmest ettevõttest kuuluvale konsortsiumile. Tehase uus omanik plaanib firma tegevusalasid laiendada ning näiteks naftapuurtornide ehitusse siseneda.
Saavad, vähemasti uue Opel Frontera näitel, mille korral on hübriidajamiga sõiduki (GS-varustuses) ja soodsaima täiselektrilise versiooni hinnaerinevuseks vaid 900 eurot. Kui te ei usu, siis minge ja vaadake Auto Bassadone Rocca keskuses ise järele. Lisaks leiate sealt alates jaanuarist teisegi Opeli linnamaasturite alase uudise, milleks on auhinnatud Grandlandi teine põlvkond.