Lätlaste lennufirma airBaltic kavatseb aasta jooksul oma Soome lende kahekordistada, ehkki Finncommi ost ei õnnestunud, teatab Kauppalehti.
Lätlaste plaan on hakata aasta jooksul Soomes tegema lende senise 13 lennuki asemel juba 45-ga. Selleni peaks jõutama järgmisel suvel.
Hoolimata Finncommi ostu ebaõnnestumisest, pole airBaltic jätnud jonni ja peab selle firma omandamise teemal läbirääkimisi edasi. Sama teeb ka Finnair. airBalticu ärijuht Tero Taskila ei soovi ennustada, millal lõplik lahendus võiks saabuda.
Tema sõnul on firma omandamise osas seni kõik kulgenud plaanipäraselt. Samas aga andsid Soome kohtuvõimud hiljuti Finnairile ostueesõiguse.
Kui tehing peaks airBalticu jaiks siiski õnnestuma, lubab Taskila lennuliinide hulga ja -tiheduse kasvu. Samal ajal aga ei taga ta Finncommi seniste liinide säilimist.
Seotud lood
Soome kohtuvõimud otsustasid panna keelu Finncommi müügile airBalticule, teatab Taloussanomat.
Hiinlasi huvitab võimalus omandada lätlaste lennufirma airBaltic. Tegemist on ühe osaga hiinlaste majandusinvasioonist Lätisse ja üldse Läände, ilmneb db lv teadetest.
Lätlaste lennufirma airBaltic on veendunud, et Finnair on seoses Finncommi võimaliku müügiga kaotamas lendude ettesöötjat ja on ise paanikas, teatab Taloussanomat.
Finnair vahetas välja koostöö airBalticu ihaletava Finncommiga. Soome lennufirmale hakkab muu hulgas ka Tallinnast ette vedama nüüd brittide FlyBe.
Kõik ettevõtted, mis tegelevad kaupade ladustamise, transportimise või töötlemisega, teavad hästi, et tõstuki ostmine on üks väga oluline investeering. Õige tõstuki valimine võib aidata tõsta töö efektiivsust, parandada töövoogu ning suurendada tööohutust. Selles artiklis kaalume läbi, milliseid tegureid tuleks arvesse võtta, et teha teadlik otsus tõstuki soetamisel. Samuti vaatame, mida näitab trend ja mida võiks tuua tulevik.