Bolti juba varem raha pannud investor tegi 100 miljoni euro suuruse lisapanuse, millega firma väärtus tõusis 1,7 miljardi euroni.

- Markus Villig usub, et praegu on investeeringu abil hea aeg konkurentidest mööda minna. Foto: Raul Mee
"Me loodame, et nüüd kui turud taastuvad, lõpetame me parema turuosaga kui enne kriisi,“ on Bolti kaasasutaja ja juht Markus Villig lootusrikas, ehkki kriisis tuli raha kaasata kehvematel tingimustel, kui see varem plaanis oli.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Liikumispiirangute tõttu oma käibest tohutult kaotanud Bolt pöördus abisooviga valitsuse poole ning märkis, et nii mõneski riigis on loodud eraldi meetmed, mis kohalduksid ka start-up’idele, kes ei pruugi valitsuse üldise toetuse jaoks sobivad olla. Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu sõnul on nad vajadusel valmis meetmeid üle vaatama.
Omniva ja Bolt alustasid pilootprojektiga, et testida postkontori pakkide kojuvedu sõidujagamisplatvormi kullerite abil. Pilootprojekt kestab kaks nädalat, mille jooksul toimetab Bolt pakke koju Tallinna Nurmenuku ja Majaka pakiväljastuspunktist.
Bolti ja Eesti ettevõtte Stigo koostöös valmis uus elektrilise tõukeratta mudel, mis on lihtsamini parandadatav kui teised tõukerattarendis kasutatavaid mudelid. Uus tõukeratas on juba kasutuses Portugalis, Poolas ja Slovakkias ning peaks sel suvel jõudma ka Eesti linnadess.
Tõukerattaid internetti ühendav Eesti start-up Comodule hakkab Tallinnas Tuule nimelise teenuse all rentima tõukerattaid, mille on ise siin kohapeal valmis ehitanud.
Euroopa transpordisektor seisab silmitsi suurte väljakutsetega, mis on seotud rangemate regulatsioonide ja kasvava vajadusega keskkonnasõbralikkuse järele. UTA Edenred pakub lahendusi, mis aitavad autoparkidel paremini toime tulla nii digitaalse halduse kui ka kütusekulu optimeerimisega.