• 21.09.11, 13:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ossinovski: majanduskriis raudteeäri ei mõjuta

Vagunite remondi, ehitamise ja rendiga tegelev Oleg Ossinovski ütles tänasel konverentsil Äriplaan 2012, et enda ärivaldkonnas ei näe ta järgmisel aastal mingeid riske, sest majanduskriisid raudteeäri oluliselt ei mõjuta.
Kõige suurem risk on selles äris poliitiline risk, nentis ta.
Tuleva aasta aasta olulisemaks sündmuseks pidas Ossinovski küsimust, kas Eesti Raudteest lahutatakse kaubavedudega tegelev tütarfirma EVR Cargo või mitte. Raudteefirma tükeldamisega täidaks Eesti Euroopa Komisjoni nõudmise, samuti elavdaks see kaubavahetust, sest EVR Cargo erastaja tooks täiendavaid kaubavooge. Ka aitaks EVR Cargo erastamine vähendada Edelaraudteele ja Elektriraudteele makstavaid dotatsioone, sest nende suurus sõltub raudteed läbivast kaubavedude mahust, märkis Ossinovski.

Seotud lood

Uudised
  • 22.09.11, 11:00
Ossinovski: osalege Venemaa kaubavedajate oksjonil
Transiidiettevõtja Oleg Ossinovski pakkus Äriplaani konverentsil raudteed mitte pelgavatele ettevõtjatele välja äriidee - osaleda Venemaa kaubavedajate oksjonil ja investeerida sellele turule.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele