ASi Tallinna Lennujaam juhatuse esimehe Rein Loigu sõnul on lennuliiklus Eestis aktiviseerumas ning pole välistatud, et juba sel kalendriaastal lisandub Tallinna mõni uus vedaja.
Loik selgitas "Terevisioonis", et tuleval aastal lisandub Tallinna juba teatavaks tehtud liinidele veel mitmeid. "Mul on hea meel öelda, et meil on käimasolevaid läbirääkimisi, mis on selles faasis, kus tavapäraselt siiski alustatakse ka lende, kuid võib juhtuda, et ka sel kalendriaastal lisandub mõni uus vedaja Tallinnasse, kuid kindlasti tuleb neid järgmisel aastal juurde – see on praegu päevselge," rääkis ta.
Loik ütles, et Eesti on liiga väike selle jaoks, et suured lennufirmad tunneksid huvi Tallinna lendude avamise vastu. "Eelkõige suurtel lennukompaniidel selle koha vastu, kus on alla kümne miljoni elaniku, huvi sageli pole," märkis ta, kuid lisas, et Tallinna lennujaamal on võimalus olla transiitsõlm.
Seotud lood
SASi Soome suuruselt teine lennufirma alustab järgmise aasta 31. jaanuaril Tallinn-Helsingi liinil lende koostöös Estonian Airiga.
Tavaliselt teeb lennujaama transiitsõlmeks seal tegutsev lennufirma, näiteks, kui Helsingi puhul on see Finnair, siis Eesti puhul on suurim lootus Tallinna Lennujaama juhi Rein Loigu sõnul selleks meie oma lennufirmal Estonian Airil.
Kuna odavlennufirmad on alati olnud tundlikud kõiksugude lennujaamade kulude suhtes, siis Ryanairi meelitas Eestisse tõenäoliselt Tallinna Lennujaama välja töötatud uute liinide toetusprogramm.
Kõik ettevõtted, mis tegelevad kaupade ladustamise, transportimise või töötlemisega, teavad hästi, et tõstuki ostmine on üks väga oluline investeering. Õige tõstuki valimine võib aidata tõsta töö efektiivsust, parandada töövoogu ning suurendada tööohutust. Selles artiklis kaalume läbi, milliseid tegureid tuleks arvesse võtta, et teha teadlik otsus tõstuki soetamisel. Samuti vaatame, mida näitab trend ja mida võiks tuua tulevik.