• 21.09.10, 12:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

IATA kolmekordistas lennukompaniide kasumiprognoosi

Lennukompaniid kogu maailmas võivad tänavu teenida kokku 8,9 miljardi dollari suuruse puhaskasumi, mida on IATA esialgsest prognoosist rohkem kui kolm korda enam, vahendab Bloomberg.
Tuleval aastal peaks kasumid langema 5,3 miljardile dollarile, kuna muretsetakse kasvu jätkusuutlikkuse teemal ja imeõhukeste kasumimarginaalide pärast, teatas täna IATA.
Aasia kasumiprognoosi kahekordistati ning tõsteti ka Põhja-Ameerika prognoosi. Euroopa lennukompaniid võivad jääda tänavu kahjumlikeks, kuna kõikuma löönud tarbimiskindlus lööb nõudlust.
Üleilmne käibeprognoosi tõsteti 15 miljardi dollari võrra, 560 miljardile dollarile.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele