• 02.04.19, 10:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Cleveron hakkab kõrgharidust andma

Pakiautomaatidega tuntust kogunud Cleveron ja Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor hakkavad koostöös Viljandis pakkuma eraldi rakenduskõrgharidust, mida rahastab Viljandi ettevõte.
Cleveroni asutaja ja juht Arno Kütt
  • Cleveroni asutaja ja juht Arno Kütt Foto: Andras Kralla
Cleveron hakkab omanimelise akadeemia kaudu rahastama robootikatarkvara arenduse õppekava tundengite õppekulusid, majutust ja toitlustust ning maksab ka üliõpilastele igakuist stipendiumi.
Cleveroni juht Arno Kütt ütles õppekava tutvustades, et haridus ja ettevõtlus peaksid käima rohkem n-ö ühte jalga. Seetõttu on ka osa õppejõude ettevõtte enda töötajad ning praktika toimub Cleveronis.
Kuna Cleveroni robotid on Küti sõnul maailma tippklass, olid nad sunnitud "looma oma õppekava kõige uuema tehnoloogia tarvis ja kaasama tehnoloogia arendamiseks välispartneri. "Meie eesmärk ongi koolitada tipptasemel kõrgharidusega noori ja kui nad lõpetavad, siis nad on juba kursis, millist tehnoloogiat meie oma ettevõttes arendame," selgitas Kütt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.11.24, 22:54
Vastukaalutõstukid ‒ miks on tarvis ja mida valida?
Kõik ettevõtted, mis tegelevad kaupade ladustamise, transportimise või töötlemisega, teavad hästi, et tõstuki ostmine on üks väga oluline investeering. Õige tõstuki valimine võib aidata tõsta töö efektiivsust, parandada töövoogu ning suurendada tööohutust. Selles artiklis kaalume läbi, milliseid tegureid tuleks arvesse võtta, et teha teadlik otsus tõstuki soetamisel. Samuti vaatame, mida näitab trend ja mida võiks tuua tulevik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele