Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Meelis Arumeel: Janek Saareoks on valitud minu järglaseks
ASi Schenker juht Meelis Arumeel kinnnitas logistikauudistes kirjutatud infot oma pensionile siirdumisest ja Janek Saareoksa asumist Schenkeri juhiks.
"Tõepoolest on mul plaan siirduda pensionile. Omanikud on valinud minu järglaseks Janek Saareoksa," kirjutas Arumeel. Ta lisas, et firma juhtimise üleandmine toimub veebruari kuu jooksul.
Eesti ühe suurima jaeketi Rimi logistikat korraldava OÜ HAVI Logistics juht on 18. jaanuarist Roger Allas. Ettevõtte endine juht Janek Saareoks siirdus tööle ASi Schneker.
Veebruaris astus seni HAVI Logisticsit juhtinud Janek Saareoks uude ametisse ASi Schenker juhina. Ehkki sada päeva uues ametis pole veel möödas, portreteerib teda Logistika kuukiri.
Enamasti saadavad ettevõtted juhi pensionile siirdumisest välja pressiteate, kuid Eesti ühe suurema logistikafirma DB Schenker ülesehitaja Meelis Arumeel lahkub ametist igasuguse kärata.
Veebruaris Eestis Schenkeri juhiks saanud Janek Saareoks lubab Schenkeri juhiks jääda seni, kuni suudab ettevõttele väärtust lisada. Samas leiab ta, et Eesti logistikaäris võib olla Schenkeri juhtimisest ka suuremaid väljakutseid.
Euroopa transpordisektor seisab silmitsi suurte väljakutsetega, mis on seotud rangemate regulatsioonide ja kasvava vajadusega keskkonnasõbralikkuse järele. UTA Edenred pakub lahendusi, mis aitavad autoparkidel paremini toime tulla nii digitaalse halduse kui ka kütusekulu optimeerimisega.