Postiettevõtte eesmärgiks on leida lahendusi liiklusohutuse igapäevastele probleemidele.
Eesti Post on alati olnud aktiivne liiklusohutuse propageerija, teatas firma. Heaks näiteks selles valdkonnas on traditsiooniks saanud Eesti Posti rattaretked. Kuna postiettevõtte töötajad liiguvad nii autode kui jalgratastega, on soov selle ettevõtmisega juhtida tähelepanu jalgratturit ähvardavatele ohtudele ning näidata, mida igaüks saab ise teha ohtude vältimiseks. Ühtlasi propageerime selle üritusega jalgrattaga liiklemist, tervislikke eluviise ja pöörame tähelepanu keskkonna saastamise vähendamisele.
Euroopa liiklusohutuse harta (European Road Safety Charter – ERSC) loodi Euroopa Komisjoni energeetika ja transpordi peadirektoraadi juurde 2004. aastal. Praeguseks on hartaga liitunud ja seeläbi ka vastavaid kohustusi võtnud ligi 1200 organisatsiooni. Varem ei ole Eestis selles projektis aktiivselt osaletud. Tegemist on suurima liiklusohutuse platvormiga Euroopas, mille eesmärgiks on kaasata ohutu liikluse tagamiseks erinevad osapooled: firmad, linnad, institutsioonid ja mittetulundusühingud. Ühise dialoogi loomisega soovitakse probleem lahendada.
Euroopa Komisjoni poolt käivitatud tegevusprogrammi eesmärgiks on vähendada tulevikus Euroopas liiklusõnnetuste arvu poole võrra. Iga algatus, mis aitab päästa inimelu, on väga oluline. See on võimalus aidata kaasa turvalisema keskkonna saavutamisele ning liiklusohutuse suurendamisele kogu Euroopas.
Seotud lood
Kõik ettevõtted, mis tegelevad kaupade ladustamise, transportimise või töötlemisega, teavad hästi, et tõstuki ostmine on üks väga oluline investeering. Õige tõstuki valimine võib aidata tõsta töö efektiivsust, parandada töövoogu ning suurendada tööohutust. Selles artiklis kaalume läbi, milliseid tegureid tuleks arvesse võtta, et teha teadlik otsus tõstuki soetamisel. Samuti vaatame, mida näitab trend ja mida võiks tuua tulevik.