Eile pärastlõunal sai rahvuslik lennukompanii Estonian Air lõpuks Tööinspektsioonilt loa koondada firmast 63 töötajat. Sealhulgas lahkub lennufirmast ka 17 kõrgelt kvalifitseeritud pilooti.
Estonian Air saatis 3. detsembril tööinspektsioonile avalduse sooviga koondada ettevõttest 467 töötajast 63, kirjutas aripaev.ee. Koondamiste vajalikkust põhjendas Estonian Air vajadusega kohandada ettevõtte tegevus vastavaks lennundusturul toimuvatele muutustele.
Pärast koondamiskava ja sisemise töökorralduse muutmist jääb Estonian Air lendama ligi 20 Euroopa linna.
Seotud lood
Kui sa veel ei tea, millest koosneb sinu ettevõtte jalajälg, siis nüüd on paras aeg selgust saada. Praktiline ja personaalne koolitus aitab sul seda teha.