• 26.11.21, 12:31

Tallinna ringtee äärde rajatakse 104kohaline veoautode parkla

Transpordiamet sõlmis esimese turvalise veoautode parkla ehituslepingu, millega rajatakse 104kohaline parkla Tallinna ringtee äärde 1,5 km kaugusele peatselt valmivast Väo liiklussõlmest.
Tallinn Väo liiklusõlme ehitamine.
  • Tallinn Väo liiklusõlme ehitamine. Foto: Postimees/Scanpix
Rajatav parkla on osa Euroopa Liidu turvalisest veoautode parkimisalade võrgustikust. Sellest saavad kasu nii autojuhid, transpordiettevõtted, ekspediitorid ja logistikud kui kogu ühiskond läbi juhtide, kauba ja transpordivahendite turvalisuse tõstmise. Lisaks avaldavad sellised rajatised positiivset mõju liiklusohutusele hästi puhanud ja stressivabade juhtide kaudu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.04.25, 17:41
Milliseid digivahendeid ja keskkonnasäästlikke lahendusi vajab kaasaegne autopark?
Euroopa transpordisektor seisab silmitsi suurte väljakutsetega, mis on seotud rangemate regulatsioonide ja kasvava vajadusega keskkonnasõbralikkuse järele. UTA Edenred pakub lahendusi, mis aitavad autoparkidel paremini toime tulla nii digitaalse halduse kui ka kütusekulu optimeerimisega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele