Alates 2. jaanuarist kuni 6. jaanuari hommikul kella 6.00 on Tallinna–Saku vaheline Männiku tee osaliselt suletud Tammemäe vana viadukti lammutustööde tõttu, teatas Maanteeamet.
Sulgemise ajal on Tammemäe piirkonnas korraldatud ümbersõit. Maanteeamet palub liiklejatel olla väga ettevaatlikud, järgida liikluskorraldusvahendeid ning sõitude planeerimisel varuda lisaaega.
Männiku teel asuv Tammemäe bussipeatus viiakse tööde ajaks umbes 200 meetrit Saku poole.
Täpsemat infot liikluskorralduse ja piirangute kohta saab maanteeinfo lühinumbrilt 1510 või portaalist
Tark Tee.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui sa veel ei tea, millest koosneb sinu ettevõtte jalajälg, siis nüüd on paras aeg selgust saada. Praktiline ja personaalne koolitus aitab sul seda teha.