• 24.04.09, 14:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uute veoautode aeg on lõppemas

Maailma suuruselt teine raskeveokite tootja Volvo sai esimeses kvartalis 4,23 miljardi Rootsi kroonise kahjumi, vahendab Äripäev Bloombergi uudist.
Aasta tagasi samas kvartalis teenis autotootja 4,2 miljardi kroonise kasumi. Analüütikute kahjumiprognoos äsja lõppenud kvartalile ulatus 1,5 miljardi kroonini.
Volvo hinnangul kukub müük Põhja-Ameerikas sel aastal veel 30-40 protsenti, mis on oluliselt tumedam prognoos võrreldes varasema 11protsendilise languse ootusega.
Ettevõte teatas ka 1543 täiendava töökoha koondamisest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.01.25, 09:44
Kui suur on su ettevõtte süsiniku jalajälg? Mõõda ära!
Kui sa veel ei tea, millest koosneb sinu ettevõtte jalajälg, siis nüüd on paras aeg selgust saada. Praktiline ja personaalne koolitus aitab sul seda teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele