Linda Line alustab Tallinna Helsingi vahel tänasest uue katamaraaniga Karolin. Esimene sõit Tallinna väljub kell 10.
Esimene reis Helsingisse väljub täna kell 15.
Yle andmetel plaanib laevafirma veel ühe uue laeva, nimega Merilin, käiku panna järgmisel nädalal. Laevaettevõtte tegevjuht Andreas Gross kommenteeris, et ettevõtte eesmärk on vedada sel suvel pool miljonit reisijat.
Kiirkatamaraan Karolin on ehitatud Austraalias ja opereeris siiani Saksamaal. Reis Tallinnast Helsingi kestab uue laevaga 1,5 tundi.
Lisaks Linda Line´ile veavad Tallinna-Helsingi liinil reisijaid veel Viking Line, Tallink ja Eckerö Line. Eelmisel aastal lõpetasid reisijateveod SuperSeaCat ja Nordic Jet Line.
Soome ja Eesti vaheliste reisijate koguhulk oli mullu 6,3 miljonit, mis on ca 8 % enam kui aasta varem ja tegemist on uue rekordiga.
Seotud lood
Kuna meremeeste palgad jooksevad ka talvel kui pole navigatsiooni, ajatame maksud suveks, nentis Lindaliini AS juht Enn Rohula.
Külastatakse ka Via 3L salvestustehnoloogiat sisaldavat energiaparki
Iga-aastane seminar-ringsõit viib sel aastal tutvuma logistikaettevõtte Via 3L-i salvestustehnoloogiat sisaldava energiapargiga, Utilitase Väo energiakompleksiga ja 100% roheenergial tööstava Akzo Nobeli Rapla tehasega.