• 08.09.08, 16:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Harju Maakohtus algatas Rüütmanni pankrotimenetluse

Harju Maakohus algatas endise Peugeot’ keskuse omaniku Toomas Rüütmanni pankrotimenetluse, määrates esimesekohtuistungi 25. septembriks.
Toomas Rüütmann sattus raskustesse pärast seda, kui ostis Soome SOK-lt välja Peugeot'sid müüva Kommest Auto. Selleks andis ta oma firma TR Majad kaudu välja võlakirjad, mis tuleb lunastada tänavu sügisel.
Ajutiseks pankrotihalduriks määrati Peep Lillemäe. Võlgnikul on õigus esitada ajutise halduri nimetamise kohta tehtud määruse peale määruskaebus Tallinna Ringkonnakohtule Harju Maakohtu kaudu 10 päeva jooksul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.01.25, 09:44
Kui suur on su ettevõtte süsiniku jalajälg? Mõõda ära!
Kui sa veel ei tea, millest koosneb sinu ettevõtte jalajälg, siis nüüd on paras aeg selgust saada. Praktiline ja personaalne koolitus aitab sul seda teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele